Yenimahalle İvedik Oto Sanayi Yapı ve Kredi Bankası Şubesi


Yenimahalle Yapı ve Kredi Bankası Şubesinin iletişim telefonu, adresi, şube kodu ile Yapı ve Kredi Bankası hakkında genel bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

 

Yenimahalle İvedik Oto Sanayi Yapı ve Kredi Bankası Şubesi

Şube Adı Yenimahalle İvedik Oto Sanayi Şubesi
Şube Kodu 1189
Banka Kodu 67
Telefon (312) 394-3670
Faks (312) 458-4850
Adres İvedik Osb 1368. Cadde No:113/A Yenimahalle / Ankara
İlçe / İl Yenimahalle / Ankara

İvedik Oto Sanayi Şubesi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinde faaliyetini sürdürmektedir. Yenimahalle İvedik Oto Sanayi şubesine (312) 394-3670 numaralı telefondan veya (312) 458-4850 numaralı fakstan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz şubeye gitmeden de 444-0444 numaralı Yapı ve Kredi Bankası çağrı merkezini arayabilir ve neredeyse tüm bankacılık hizmetlerinden faydalabilirsiniz. Yapı ve Kredi Bankası kredi kartı başvurusu, güncel kredi kampanyaları, Yapı ve Kredi Bankası kartı şifre tanımlama, para transferi ve daha bir çok işlemleriniz için YAPI VE KREDİ BANKASI A.Ş. resmi internet sitesi olan http://www.yapikredi.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
Eft veya havale gibi para transferi işlemlerinde Yenimahalle İvedik Oto Sanayi Şube kodu 1189, Yapı ve Kredi Bankası Banka kodu ise, 67 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası para transferi için kullanılan Yapı ve Kredi Bankası SWIFT kodu YAPITRISFEX, tüm Yapı ve Kredi Bankası şubeleri için geçerlidir. Türkiye genelinde 1020 adet YAPI VE KREDİ BANKASI A.Ş. şubesi bulunmaktadır.

Yapı ve Kredi Bankası HAKKINDA GENEL BİLGİLER

Yapı ve Kredi Bankası Logosu
Resmi Adı
YAPI VE KREDİ BANKASI A.Ş.
Banka Kodu
67
Swift Kodu
YAPITRISFEX
Müşteri Hizmetleri
444-0444
Web Sitesi
http://www.yapikredi.com.tr
Şube Sayısı
1020
Genel Merkez Adresi
YAPI VE KREDİ BANKASI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ YAPI KREDİ PLAZA D BLOK 34330 LEVENT/BEŞİKTAŞ İSTANBUL

Sitemizde bulunan banka şubelerine ait veriler, Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası ve Türkiye Bankalar Birliği verileri baz alınarak hazırlanmıştır. Yenimahalle İvedik Oto Sanayi Şubesinin telefon numarası, şube kodu, faks numarası, adresi ve diğer bilgileri değişmiş olabileceğinden en doğru ve en güncel bilgiyi YAPI VE KREDİ BANKASI A.Ş. resmi web sitesinden bulabilirsiniz. Bilgilerin kullanımı konusunda sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir