Yenimahalle İvedik Organize Sanayi Şekerbank Şubesi


Yenimahalle Şekerbank Şubesinin iletişim telefonu, adresi, şube kodu ile Şekerbank hakkında genel bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

 

Yenimahalle İvedik Organize Sanayi Şekerbank Şubesi

Şube Adı Yenimahalle İvedik Organize Sanayi Şubesi
Şube Kodu 257
Banka Kodu 59
Telefon (312) 394-3772
Faks (216) 453-7257
Adres İvedik Organize Sanayi Bölgesi, İ.Melih Gökçek Bulvarı 1368. Cadde No:8/3 Yenimahalle / Ankara
İlçe / İl Yenimahalle / Ankara

İvedik Organize Sanayi Şubesi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinde faaliyetini sürdürmektedir. Yenimahalle İvedik Organize Sanayi şubesine (312) 394-3772 numaralı telefondan veya (216) 453-7257 numaralı fakstan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz şubeye gitmeden de 444-7878 numaralı Şekerbank çağrı merkezini arayabilir ve neredeyse tüm bankacılık hizmetlerinden faydalabilirsiniz. Şekerbank kredi kartı başvurusu, güncel kredi kampanyaları, Şekerbank kartı şifre tanımlama, para transferi ve daha bir çok işlemleriniz için ŞEKERBANK T.A.Ş. resmi internet sitesi olan http://www.sekerbank.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
Eft veya havale gibi para transferi işlemlerinde Yenimahalle İvedik Organize Sanayi Şube kodu 257, Şekerbank Banka kodu ise, 59 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası para transferi için kullanılan Şekerbank SWIFT kodu SEKETR2A, tüm Şekerbank şubeleri için geçerlidir. Türkiye genelinde 310 adet ŞEKERBANK T.A.Ş. şubesi bulunmaktadır.

Şekerbank HAKKINDA GENEL BİLGİLER

Şekerbank Logosu
Resmi Adı
ŞEKERBANK T.A.Ş.
Banka Kodu
59
Swift Kodu
SEKETR2A
Müşteri Hizmetleri
444-7878
Web Sitesi
http://www.sekerbank.com.tr
Şube Sayısı
310
Genel Merkez Adresi
EMNİYET EVLERİ MAH. ESKİ BÜYÜKDERE CADDESİ NO:1/1A 34415 KAĞITHANE – İSTANBUL

Sitemizde bulunan banka şubelerine ait veriler, Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası ve Türkiye Bankalar Birliği verileri baz alınarak hazırlanmıştır. Yenimahalle İvedik Organize Sanayi Şubesinin telefon numarası, şube kodu, faks numarası, adresi ve diğer bilgileri değişmiş olabileceğinden en doğru ve en güncel bilgiyi ŞEKERBANK T.A.Ş. resmi web sitesinden bulabilirsiniz. Bilgilerin kullanımı konusunda sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir