Yenimahalle İvedik Alternatif Bank Şubesi


Yenimahalle Alternatif Bank Şubesinin iletişim telefonu, adresi, şube kodu ile Alternatif Bank hakkında genel bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

 

Yenimahalle İvedik Alternatif Bank Şubesi

Şube Adı Yenimahalle İvedik Şubesi
Şube Kodu 9780
Banka Kodu 124
Telefon (312) 395-7118
Faks (312) 395-8714
Adres İvedik OSB Melih Gökçek Bulv. 1476 Sok. No:8 D:2
İlçe / İl Yenimahalle / Ankara

İvedik Şubesi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinde faaliyetini sürdürmektedir. Yenimahalle İvedik şubesine (312) 395-7118 numaralı telefondan veya (312) 395-8714 numaralı fakstan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz şubeye gitmeden de 444-0055 numaralı Alternatif Bank çağrı merkezini arayabilir ve neredeyse tüm bankacılık hizmetlerinden faydalabilirsiniz. Alternatif Bank kredi kartı başvurusu, güncel kredi kampanyaları, Alternatif Bank kartı şifre tanımlama, para transferi ve daha bir çok işlemleriniz için ALTERNATİFBANK A.Ş. resmi internet sitesi olan http://www.abank.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
Eft veya havale gibi para transferi işlemlerinde Yenimahalle İvedik Şube kodu 9780, Alternatif Bank Banka kodu ise, 124 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası para transferi için kullanılan Alternatif Bank SWIFT kodu ALFBTRIS, tüm Alternatif Bank şubeleri için geçerlidir. Türkiye genelinde 65 adet ALTERNATİFBANK A.Ş. şubesi bulunmaktadır.

Alternatif Bank HAKKINDA GENEL BİLGİLER

Alternatif Bank Logosu
Resmi Adı
ALTERNATİFBANK A.Ş.
Banka Kodu
124
Swift Kodu
ALFBTRIS
Müşteri Hizmetleri
444-0055
Web Sitesi
http://www.abank.com.tr
Şube Sayısı
65
Genel Merkez Adresi
OTM ORTADOĞU PLAZA KAPTANPAŞA MH PİYALE PAŞA BULV. NO:14 34384 OKMEYDANI/ŞİŞLİ İSTANBUL

Sitemizde bulunan banka şubelerine ait veriler, Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası ve Türkiye Bankalar Birliği verileri baz alınarak hazırlanmıştır. Yenimahalle İvedik Şubesinin telefon numarası, şube kodu, faks numarası, adresi ve diğer bilgileri değişmiş olabileceğinden en doğru ve en güncel bilgiyi ALTERNATİFBANK A.Ş. resmi web sitesinden bulabilirsiniz. Bilgilerin kullanımı konusunda sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir