Yenimahalle Ankara Kurumsal Şube HSBC Bank Şubesi


Yenimahalle HSBC Bank Şubesinin iletişim telefonu, adresi, şube kodu ile HSBC Bank hakkında genel bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

 

Yenimahalle Ankara Kurumsal Şube HSBC Bank Şubesi

Şube Adı Yenimahalle Ankara Kurumsal Şube Şubesi
Şube Kodu 106
Banka Kodu 123
Telefon (312) 219-1410
Faks (212) 370-6535
Adres Beştepeler Mah. Nergiz sokak no:7 Bayraktar Tower 12.kat YENİMAHALLE
İlçe / İl Yenimahalle / Ankara

Ankara Kurumsal Şube Şubesi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinde faaliyetini sürdürmektedir. Yenimahalle Ankara Kurumsal Şube şubesine (312) 219-1410 numaralı telefondan veya (212) 370-6535 numaralı fakstan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz şubeye gitmeden de (850) 211-0111 numaralı HSBC Bank çağrı merkezini arayabilir ve neredeyse tüm bankacılık hizmetlerinden faydalabilirsiniz. HSBC Bank kredi kartı başvurusu, güncel kredi kampanyaları, HSBC Bank kartı şifre tanımlama, para transferi ve daha bir çok işlemleriniz için HSBC BANK A.Ş. resmi internet sitesi olan http://www.hsbc.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
Eft veya havale gibi para transferi işlemlerinde Yenimahalle Ankara Kurumsal Şube Şube kodu 106, HSBC Bank Banka kodu ise, 123 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası para transferi için kullanılan HSBC Bank SWIFT kodu HSBCTRIX, tüm HSBC Bank şubeleri için geçerlidir. Türkiye genelinde 265 adet HSBC BANK A.Ş. şubesi bulunmaktadır.

HSBC Bank HAKKINDA GENEL BİLGİLER

HSBC Bank Logosu
Resmi Adı
HSBC BANK A.Ş.
Banka Kodu
123
Swift Kodu
HSBCTRIX
Müşteri Hizmetleri
(850) 211-0111
Web Sitesi
http://www.hsbc.com.tr
Şube Sayısı
265
Genel Merkez Adresi
ÖDEME SİSTEMLERİ YÖNETİMİ AYAZAĞA MAH.AHİ EVRAN CAD.DEREBOYU SOK. 34398 MASLAK İSTANBUL

Sitemizde bulunan banka şubelerine ait veriler, Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası ve Türkiye Bankalar Birliği verileri baz alınarak hazırlanmıştır. Yenimahalle Ankara Kurumsal Şube Şubesinin telefon numarası, şube kodu, faks numarası, adresi ve diğer bilgileri değişmiş olabileceğinden en doğru ve en güncel bilgiyi HSBC BANK A.Ş. resmi web sitesinden bulabilirsiniz. Bilgilerin kullanımı konusunda sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir