Yenimahalle Ankara Bölge Adliye Mahkemeleri Vakıfbank Şubesi


Yenimahalle Vakıfbank Şubesinin iletişim telefonu, adresi, şube kodu ile Vakıfbank hakkında genel bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

 

Yenimahalle Ankara Bölge Adliye Mahkemeleri Vakıfbank Şubesi

Şube Adı Yenimahalle Ankara Bölge Adliye Mahkemeleri Şubesi
Şube Kodu 654
Banka Kodu 15
Telefon (312) 219-4630
Faks
Adres Mustafa Kemal Mah. 2151 Cadde No:34 Söğütözü/Ankara
İlçe / İl Yenimahalle / Ankara

Ankara Bölge Adliye Mahkemeleri Şubesi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinde faaliyetini sürdürmektedir. Yenimahalle Ankara Bölge Adliye Mahkemeleri şubesine (312) 219-4630 numaralı telefondan veya numaralı fakstan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz şubeye gitmeden de (850) 222-0724 numaralı Vakıfbank çağrı merkezini arayabilir ve neredeyse tüm bankacılık hizmetlerinden faydalabilirsiniz. Vakıfbank kredi kartı başvurusu, güncel kredi kampanyaları, Vakıfbank kartı şifre tanımlama, para transferi ve daha bir çok işlemleriniz için TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O. resmi internet sitesi olan http://www.vakifbank.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
Eft veya havale gibi para transferi işlemlerinde Yenimahalle Ankara Bölge Adliye Mahkemeleri Şube kodu 654, Vakıfbank Banka kodu ise, 15 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası para transferi için kullanılan Vakıfbank SWIFT kodu TVBATR2A, tüm Vakıfbank şubeleri için geçerlidir. Türkiye genelinde 927 adet TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O. şubesi bulunmaktadır.

Vakıfbank HAKKINDA GENEL BİLGİLER

Vakıfbank Logosu
Resmi Adı
TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O.
Banka Kodu
15
Swift Kodu
TVBATR2A
Müşteri Hizmetleri
(850) 222-0724
Web Sitesi
http://www.vakifbank.com.tr
Şube Sayısı
927
Genel Merkez Adresi
GENEL MERKEZ SANAYİ MAH. ESKİ BÜYÜKDERE CAD. GÜLER SOK. NO:51 KAĞITHANE İSTANBUL

Sitemizde bulunan banka şubelerine ait veriler, Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası ve Türkiye Bankalar Birliği verileri baz alınarak hazırlanmıştır. Yenimahalle Ankara Bölge Adliye Mahkemeleri Şubesinin telefon numarası, şube kodu, faks numarası, adresi ve diğer bilgileri değişmiş olabileceğinden en doğru ve en güncel bilgiyi TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O. resmi web sitesinden bulabilirsiniz. Bilgilerin kullanımı konusunda sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir