Ücretsiz Program İndirin


Bilgisayar ve telefon & tablet kullanıcıları her gün cihazlarına birçok program ve uygulama yüklemektedirler. Bunların çoğunu internet üzerinden buldukları için güvenlik ve yasal olarak sorunlar ile karşılaşmaktadırlar. Dostindir.com bu gibi problemlerin önüne geçmek üzere sunulmuş ücretsiz bir servistir.

Program indirmek isteyenlerin istedikleri zaman rahatlıkla kullanabilecekleri bu servis ile istediğiniz yazılımlara tek bir tıklama ile ulaşmak mümkün. Herhangi bir yasal problemi olmayan, lisanslı programları ziyaretçilerine sunan servis, binlerce yazılım arasından dilediğinizi seçme imkanı sunmaktadır.

Bilgisayarın yanı sıra mobil cihazlar için de uygulama paylaşımında bulunan sitede iOS , Android ve Windows Phone için uygulamaları rahatlıkla indirebilirisiniz. Gelin sistemin tüm kategorilerine tek tek bakalım…

Güvenlik Programları

Güvenlik konusunda uzman çözümleri siz değerli kullanıcıları ile buluşturan Dostindir, her gün onlarca yeni yazılımı güncel versiyonları ile sistemine yüklemektedir. ESET, Avast ve Kaspersky gibi bilindik programların dışında pek çok bilinmeyen fakat yüksek verim sağlayan yazılımı da ücretsiz olarak yayınlamaktadır. Network için koruma sistemlerinin yanı sıra sistem korumasına yönelik ürünlerden ihtiyacınız olanını seçin!

Mobil Uygulamalar

Telefonunuz veya tabletiniz için uygulama arıyorsanız tam yerindesiniz. Ücretsiz olarak sunulan on binlerce uygulamadan işinize yarayanını, Türkçe dil seçeneği olanını bulabilirsiniz. Çocuk oyunlarından video uygulamalarına kadar onlarca alt kategoride binlerce yapım ücretsiz bir şekilde hizmetinizde olacaktır. En güvenilir ve uygulama marketleri tarafından onaylanmış yazılımlardan sorunsuz olarak yararlanabilirsiniz.

Oyunlar

Bilgisayarınız için oyun arıyorsanız Dost indir sizlere kesintisiz şekilde hizmet verecektir. Her çeşit oyun ile ilgili dosyaları bünyesinde barındıran sitenin bir önemli özelliği de kuşkusuz yama ve mod gibi oyunlar için lazım olan, oyunseverlerin indirdiği dosyaların da sistemde yer almasıdır. GTA 5 oyun modlarından NFS Underground 2 oyun yamasına kadar pek çok dosyaya sistem üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz ve kullanıcı dostu olarak faaliyetlerini sürdüren siteye istediğiniz zaman giriş yapabilir ve hiçbir sınırlama olmadan indirmeye başlayabilirsiniz. Anasayfada bulunan “Çok İndirilenler” bölümü ile diğer ziyaretçilerin hangi yazılımları indirdiğini de rahatlıkla görebilirsiniz.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir