Muratpaşa Antalya ICBC Bank Şubesi

Muratpaşa Antalya ICBC Bank Şubesi iletişim telefonu ve adres bilgileri,


Muratpaşa ICBC Bank Şubesinin iletişim telefonu, adresi, şube kodu ile ICBC Bank hakkında genel bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

 

Muratpaşa Antalya ICBC Bank Şubesi

Şube Adı Muratpaşa Antalya Şubesi
Şube Kodu 46
Banka Kodu 109
Telefon (242) 316-4230
Faks (242) 316-4322
Adres Şirinyalı Mah. İsmet Gökşen Cad. Hüseyin Akçor 2 Apt. No:40 A/B/C 07160
İlçe / İl Muratpaşa / Antalya

Antalya Şubesi, Antalya ili Muratpaşa ilçesinde faaliyetini sürdürmektedir. Muratpaşa Antalya şubesine (242) 316-4230 numaralı telefondan veya (242) 316-4322 numaralı fakstan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz şubeye gitmeden de 444-0050 numaralı ICBC Bank çağrı merkezini arayabilir ve neredeyse tüm bankacılık hizmetlerinden faydalabilirsiniz. ICBC Bank kredi kartı başvurusu, güncel kredi kampanyaları, ICBC Bank kartı şifre tanımlama, para transferi ve daha bir çok işlemleriniz için ICBC TURKEY BANK ANONİM ŞİRKETİ resmi internet sitesi olan http://www.icbc.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
Eft veya havale gibi para transferi işlemlerinde Muratpaşa Antalya Şube kodu 46, ICBC Bank Banka kodu ise, 109 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası para transferi için kullanılan ICBC Bank SWIFT kodu ICBKTRIS, tüm ICBC Bank şubeleri için geçerlidir. Türkiye genelinde 51 adet ICBC TURKEY BANK ANONİM ŞİRKETİ şubesi bulunmaktadır.

ICBC Bank HAKKINDA GENEL BİLGİLER

ICBC Bank Logosu
Resmi Adı
ICBC TURKEY BANK ANONİM ŞİRKETİ
Banka Kodu
109
Swift Kodu
ICBKTRIS
Müşteri Hizmetleri
444-0050
Web Sitesi
http://www.icbc.com.tr
Şube Sayısı
51
Genel Merkez Adresi
MASLAK MAH.DEREBOYU/2 CAD. NO:13 34398 MASLAK İSTANBUL

Sitemizde bulunan banka şubelerine ait veriler, Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası ve Türkiye Bankalar Birliği verileri baz alınarak hazırlanmıştır. Muratpaşa Antalya Şubesinin telefon numarası, şube kodu, faks numarası, adresi ve diğer bilgileri değişmiş olabileceğinden en doğru ve en güncel bilgiyi ICBC TURKEY BANK ANONİM ŞİRKETİ resmi web sitesinden bulabilirsiniz. Bilgilerin kullanımı konusunda sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir.

Muratpaşa Antalya ICBC Bank Şubesi telefon numarası, faks numarası, adres ve harita bilgilerini paylaştık. Bir önceki yazımızda iletişim telefonu, bir sonraki yazımızda ise iletişim bilgileri verilmektedir.

Yorum Ekleyebilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir