Merkez Uşak Vakıfbank Şubesi


Merkez Vakıfbank Şubesinin iletişim telefonu, adresi, şube kodu ile Vakıfbank hakkında genel bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

 

Merkez Uşak Vakıfbank Şubesi

Şube Adı Merkez Uşak Şubesi
Şube Kodu 132
Banka Kodu 15
Telefon (276) 212-1640
Faks
Adres İslice Mahallesi İsmet Paşa Cad. No:41/A Merkez/Uşak
İlçe / İl Merkez / Uşak

Uşak Şubesi, Uşak ili Merkez ilçesinde faaliyetini sürdürmektedir. Merkez Uşak şubesine (276) 212-1640 numaralı telefondan veya numaralı fakstan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz şubeye gitmeden de (850) 222-0724 numaralı Vakıfbank çağrı merkezini arayabilir ve neredeyse tüm bankacılık hizmetlerinden faydalabilirsiniz. Vakıfbank kredi kartı başvurusu, güncel kredi kampanyaları, Vakıfbank kartı şifre tanımlama, para transferi ve daha bir çok işlemleriniz için TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O. resmi internet sitesi olan http://www.vakifbank.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
Eft veya havale gibi para transferi işlemlerinde Merkez Uşak Şube kodu 132, Vakıfbank Banka kodu ise, 15 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası para transferi için kullanılan Vakıfbank SWIFT kodu TVBATR2A, tüm Vakıfbank şubeleri için geçerlidir. Türkiye genelinde 927 adet TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O. şubesi bulunmaktadır.

Vakıfbank HAKKINDA GENEL BİLGİLER

Vakıfbank Logosu
Resmi Adı
TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O.
Banka Kodu
15
Swift Kodu
TVBATR2A
Müşteri Hizmetleri
(850) 222-0724
Web Sitesi
http://www.vakifbank.com.tr
Şube Sayısı
927
Genel Merkez Adresi
GENEL MERKEZ SANAYİ MAH. ESKİ BÜYÜKDERE CAD. GÜLER SOK. NO:51 KAĞITHANE İSTANBUL

Sitemizde bulunan banka şubelerine ait veriler, Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası ve Türkiye Bankalar Birliği verileri baz alınarak hazırlanmıştır. Merkez Uşak Şubesinin telefon numarası, şube kodu, faks numarası, adresi ve diğer bilgileri değişmiş olabileceğinden en doğru ve en güncel bilgiyi TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O. resmi web sitesinden bulabilirsiniz. Bilgilerin kullanımı konusunda sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir.

Başlıklar :
  1. vakifbank internet subesi language:tr

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir