Kocaeli Dilovası Halk Bank Şubesi


Dilovası Halk Bank Şubesinin iletişim telefonu, adresi, şube kodu ile Halk Bank hakkında genel bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

 

Kocaeli Dilovası Halk Bank Şubesi

Şube Adı Kocaeli Dilovası Şubesi
Şube Kodu 1320
Banka Kodu 12
Telefon (262) 754-1295
Faks (262) 754-1684
Adres Cumhuriyet Mah. Bağdat Cad. No:16 Dilovası/ Kocaeli
İlçe / İl Dilovası / Kocaeli

Dilovası Şubesi, Kocaeli ili Dilovası ilçesinde faaliyetini sürdürmektedir. Kocaeli Dilovası şubesine (262) 754-1295 numaralı telefondan veya (262) 754-1684 numaralı fakstan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz şubeye gitmeden de 444-0400 numaralı Halk Bank çağrı merkezini arayabilir ve neredeyse tüm bankacılık hizmetlerinden faydalabilirsiniz. Halk Bank kredi kartı başvurusu, güncel kredi kampanyaları, Halk Bank kartı şifre tanımlama, para transferi ve daha bir çok işlemleriniz için TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. resmi internet sitesi olan http://www.halkbank.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
Eft veya havale gibi para transferi işlemlerinde Kocaeli Dilovası Şube kodu 1320, Halk Bank Banka kodu ise, 12 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası para transferi için kullanılan Halk Bank SWIFT kodu TRHBTR2A, tüm Halk Bank şubeleri için geçerlidir. Türkiye genelinde 977 adet TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. şubesi bulunmaktadır.

Halk Bank HAKKINDA GENEL BİLGİLER

Halk Bank Logosu
Resmi Adı
TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş.
Banka Kodu
12
Swift Kodu
TRHBTR2A
Müşteri Hizmetleri
444-0400
Web Sitesi
http://www.halkbank.com.tr
Şube Sayısı
977
Genel Merkez Adresi
HALK BANKASI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BARBAROS MAH. ŞEBBOY SOK. NO:4 34746 ATAŞEHİR İSTANBUL

Sitemizde bulunan banka şubelerine ait veriler, Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası ve Türkiye Bankalar Birliği verileri baz alınarak hazırlanmıştır. Kocaeli Dilovası Şubesinin telefon numarası, şube kodu, faks numarası, adresi ve diğer bilgileri değişmiş olabileceğinden en doğru ve en güncel bilgiyi TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. resmi web sitesinden bulabilirsiniz. Bilgilerin kullanımı konusunda sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir.

Çalışma Saatleri :

halkbank

halkbank müsteri hizmetleri

halk bankası

halkbank tel

halkbank iletişim

halk bankası müşteri hizmetleri

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir