Kadıköy Kozyatağı Şekerbank Şubesi


Kadıköy Şekerbank Şubesinin iletişim telefonu, adresi, şube kodu ile Şekerbank hakkında genel bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

 

Kadıköy Kozyatağı Şekerbank Şubesi

Şube Adı Kadıköy Kozyatağı Şubesi
Şube Kodu 242
Banka Kodu 59
Telefon (216) 368-6270
Faks (216) 453-7242
Adres Bayar Caddesi Rıza Çemberci İş Merkezi No:72 Kozyatağı Kadıköy / İstanbul
İlçe / İl Kadıköy / İstanbul

Kozyatağı Şubesi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde faaliyetini sürdürmektedir. Kadıköy Kozyatağı şubesine (216) 368-6270 numaralı telefondan veya (216) 453-7242 numaralı fakstan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz şubeye gitmeden de 444-7878 numaralı Şekerbank çağrı merkezini arayabilir ve neredeyse tüm bankacılık hizmetlerinden faydalabilirsiniz. Şekerbank kredi kartı başvurusu, güncel kredi kampanyaları, Şekerbank kartı şifre tanımlama, para transferi ve daha bir çok işlemleriniz için ŞEKERBANK T.A.Ş. resmi internet sitesi olan http://www.sekerbank.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
Eft veya havale gibi para transferi işlemlerinde Kadıköy Kozyatağı Şube kodu 242, Şekerbank Banka kodu ise, 59 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası para transferi için kullanılan Şekerbank SWIFT kodu SEKETR2A, tüm Şekerbank şubeleri için geçerlidir. Türkiye genelinde 310 adet ŞEKERBANK T.A.Ş. şubesi bulunmaktadır.

Şekerbank HAKKINDA GENEL BİLGİLER

Şekerbank Logosu
Resmi Adı
ŞEKERBANK T.A.Ş.
Banka Kodu
59
Swift Kodu
SEKETR2A
Müşteri Hizmetleri
444-7878
Web Sitesi
http://www.sekerbank.com.tr
Şube Sayısı
310
Genel Merkez Adresi
EMNİYET EVLERİ MAH. ESKİ BÜYÜKDERE CADDESİ NO:1/1A 34415 KAĞITHANE – İSTANBUL

Sitemizde bulunan banka şubelerine ait veriler, Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası ve Türkiye Bankalar Birliği verileri baz alınarak hazırlanmıştır. Kadıköy Kozyatağı Şubesinin telefon numarası, şube kodu, faks numarası, adresi ve diğer bilgileri değişmiş olabileceğinden en doğru ve en güncel bilgiyi ŞEKERBANK T.A.Ş. resmi web sitesinden bulabilirsiniz. Bilgilerin kullanımı konusunda sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir