Kadıköy Hasanpaşa Türk Ekonomi Bankası Şubesi


Kadıköy Türk Ekonomi Bankası Şubesinin iletişim telefonu, adresi, şube kodu ile Türk Ekonomi Bankası hakkında genel bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

 

Kadıköy Hasanpaşa Türk Ekonomi Bankası Şubesi

Şube Adı Kadıköy Hasanpaşa Şubesi
Şube Kodu 523
Banka Kodu 32
Telefon (850) 204-0523
Faks (216) 636-3171
Adres Kurbağalıdere Cad. No:25 Söğütlüçeşme
İlçe / İl Kadıköy / İstanbul

Hasanpaşa Şubesi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde faaliyetini sürdürmektedir. Kadıköy Hasanpaşa şubesine (850) 204-0523 numaralı telefondan veya (216) 636-3171 numaralı fakstan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz şubeye gitmeden de (850) 200-0666 numaralı Türk Ekonomi Bankası çağrı merkezini arayabilir ve neredeyse tüm bankacılık hizmetlerinden faydalabilirsiniz. Türk Ekonomi Bankası kredi kartı başvurusu, güncel kredi kampanyaları, Türk Ekonomi Bankası kartı şifre tanımlama, para transferi ve daha bir çok işlemleriniz için TÜRK EKONOMİ BANKASI A.Ş. resmi internet sitesi olan http://www.teb.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
Eft veya havale gibi para transferi işlemlerinde Kadıköy Hasanpaşa Şube kodu 523, Türk Ekonomi Bankası Banka kodu ise, 32 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası para transferi için kullanılan Türk Ekonomi Bankası SWIFT kodu TEBUTRIS, tüm Türk Ekonomi Bankası şubeleri için geçerlidir. Türkiye genelinde 534 adet TÜRK EKONOMİ BANKASI A.Ş. şubesi bulunmaktadır.

Türk Ekonomi Bankası HAKKINDA GENEL BİLGİLER

Türk Ekonomi Bankası Logosu
Resmi Adı
TÜRK EKONOMİ BANKASI A.Ş.
Banka Kodu
32
Swift Kodu
TEBUTRIS
Müşteri Hizmetleri
(850) 200-0666
Web Sitesi
http://www.teb.com.tr
Şube Sayısı
534
Genel Merkez Adresi
TEB KAMPÜS C ve D BLOK SARAY MAHALLESİ SOKULLU CADDESİ NO: 7A – 7B 34768 ÜMRANİYE İSTANBUL

Sitemizde bulunan banka şubelerine ait veriler, Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası ve Türkiye Bankalar Birliği verileri baz alınarak hazırlanmıştır. Kadıköy Hasanpaşa Şubesinin telefon numarası, şube kodu, faks numarası, adresi ve diğer bilgileri değişmiş olabileceğinden en doğru ve en güncel bilgiyi TÜRK EKONOMİ BANKASI A.Ş. resmi web sitesinden bulabilirsiniz. Bilgilerin kullanımı konusunda sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir