Kadıköy Fenerbahçe Özel Bankacılık İş Bankası Şubesi


Kadıköy İş Bankası Şubesinin iletişim telefonu, adresi, şube kodu ile İş Bankası hakkında genel bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

 

Kadıköy Fenerbahçe Özel Bankacılık İş Bankası Şubesi

Şube Adı Kadıköy Fenerbahçe Özel Bankacılık Şubesi
Şube Kodu 1907
Banka Kodu 64
Telefon (216) 385-6852
Faks (216) 385-6796
Adres Fenerbahçe Mahallesi Hacı Mehmetefendi Sokak No:24/7 Kadıköy
İlçe / İl Kadıköy / İstanbul

Fenerbahçe Özel Bankacılık Şubesi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde faaliyetini sürdürmektedir. Kadıköy Fenerbahçe Özel Bankacılık şubesine (216) 385-6852 numaralı telefondan veya (216) 385-6796 numaralı fakstan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz şubeye gitmeden de (850) 724-0724 numaralı İş Bankası çağrı merkezini arayabilir ve neredeyse tüm bankacılık hizmetlerinden faydalabilirsiniz. İş Bankası kredi kartı başvurusu, güncel kredi kampanyaları, İş Bankası kartı şifre tanımlama, para transferi ve daha bir çok işlemleriniz için TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş. resmi internet sitesi olan http://www.isbank.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
Eft veya havale gibi para transferi işlemlerinde Kadıköy Fenerbahçe Özel Bankacılık Şube kodu 1907, İş Bankası Banka kodu ise, 64 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası para transferi için kullanılan İş Bankası SWIFT kodu ISBKTRIS, tüm İş Bankası şubeleri için geçerlidir. Türkiye genelinde 1374 adet TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş. şubesi bulunmaktadır.

İş Bankası HAKKINDA GENEL BİLGİLER

İş Bankası Logosu
Resmi Adı
TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş.
Banka Kodu
64
Swift Kodu
ISBKTRIS
Müşteri Hizmetleri
(850) 724-0724
Web Sitesi
http://www.isbank.com.tr
Şube Sayısı
1374
Genel Merkez Adresi
T.İŞ BANKASI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ HAZİNE BÖL. İŞ KULELERİ 1.KULE 34330 4.LEVENT/BEŞİKTAŞ İSTANBUL

Sitemizde bulunan banka şubelerine ait veriler, Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası ve Türkiye Bankalar Birliği verileri baz alınarak hazırlanmıştır. Kadıköy Fenerbahçe Özel Bankacılık Şubesinin telefon numarası, şube kodu, faks numarası, adresi ve diğer bilgileri değişmiş olabileceğinden en doğru ve en güncel bilgiyi TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş. resmi web sitesinden bulabilirsiniz. Bilgilerin kullanımı konusunda sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir