Kadıköy Caddebostan Halk Bank Şubesi


Kadıköy Halk Bank Şubesinin iletişim telefonu, adresi, şube kodu ile Halk Bank hakkında genel bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

 

Kadıköy Caddebostan Halk Bank Şubesi

Şube Adı Kadıköy Caddebostan Şubesi
Şube Kodu 9875
Banka Kodu 12
Telefon (216) 359-8250
Faks (216) 360-0080
Adres Bağdat Caddesi No:286/A Caddebostan / İstanbul
İlçe / İl Kadıköy / İstanbul

Caddebostan Şubesi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde faaliyetini sürdürmektedir. Kadıköy Caddebostan şubesine (216) 359-8250 numaralı telefondan veya (216) 360-0080 numaralı fakstan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz şubeye gitmeden de 444-0400 numaralı Halk Bank çağrı merkezini arayabilir ve neredeyse tüm bankacılık hizmetlerinden faydalabilirsiniz. Halk Bank kredi kartı başvurusu, güncel kredi kampanyaları, Halk Bank kartı şifre tanımlama, para transferi ve daha bir çok işlemleriniz için TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. resmi internet sitesi olan http://www.halkbank.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
Eft veya havale gibi para transferi işlemlerinde Kadıköy Caddebostan Şube kodu 9875, Halk Bank Banka kodu ise, 12 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası para transferi için kullanılan Halk Bank SWIFT kodu TRHBTR2A, tüm Halk Bank şubeleri için geçerlidir. Türkiye genelinde 977 adet TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. şubesi bulunmaktadır.

Halk Bank HAKKINDA GENEL BİLGİLER

Halk Bank Logosu
Resmi Adı
TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş.
Banka Kodu
12
Swift Kodu
TRHBTR2A
Müşteri Hizmetleri
444-0400
Web Sitesi
http://www.halkbank.com.tr
Şube Sayısı
977
Genel Merkez Adresi
HALK BANKASI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BARBAROS MAH. ŞEBBOY SOK. NO:4 34746 ATAŞEHİR İSTANBUL

Sitemizde bulunan banka şubelerine ait veriler, Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası ve Türkiye Bankalar Birliği verileri baz alınarak hazırlanmıştır. Kadıköy Caddebostan Şubesinin telefon numarası, şube kodu, faks numarası, adresi ve diğer bilgileri değişmiş olabileceğinden en doğru ve en güncel bilgiyi TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. resmi web sitesinden bulabilirsiniz. Bilgilerin kullanımı konusunda sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir