İstanbul Kadıköy Albaraka Türk Şubesi


Kadıköy Albaraka Türk Şubesinin iletişim telefonu, adresi, şube kodu ile Albaraka Türk hakkında genel bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

 

İstanbul Kadıköy Albaraka Türk Şubesi

Şube Adı İstanbul Kadıköy Şubesi
Şube Kodu 11
Banka Kodu 203
Telefon (216) 414-3163
Faks (216) 666-1711
Adres Rıhtım Caddesi No:44 Kadıköy / İstanbul
İlçe / İl Kadıköy / İstanbul

Kadıköy Şubesi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde faaliyetini sürdürmektedir. İstanbul Kadıköy şubesine (216) 414-3163 numaralı telefondan veya (216) 666-1711 numaralı fakstan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz şubeye gitmeden de 444-5666 numaralı Albaraka Türk çağrı merkezini arayabilir ve neredeyse tüm bankacılık hizmetlerinden faydalabilirsiniz. Albaraka Türk kredi kartı başvurusu, güncel kredi kampanyaları, Albaraka Türk kartı şifre tanımlama, para transferi ve daha bir çok işlemleriniz için ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI A.Ş. resmi internet sitesi olan http://www.albarakaturk.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
Eft veya havale gibi para transferi işlemlerinde İstanbul Kadıköy Şube kodu 11, Albaraka Türk Banka kodu ise, 203 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası para transferi için kullanılan Albaraka Türk SWIFT kodu BTFHTRIS, tüm Albaraka Türk şubeleri için geçerlidir. Türkiye genelinde 218 adet ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI A.Ş. şubesi bulunmaktadır.

Albaraka Türk HAKKINDA GENEL BİLGİLER

Albaraka Türk Logosu
Resmi Adı
ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI A.Ş.
Banka Kodu
203
Swift Kodu
BTFHTRIS
Müşteri Hizmetleri
444-5666
Web Sitesi
http://www.albarakaturk.com.tr
Şube Sayısı
218
Genel Merkez Adresi
SARAY MAH. DR. ADNAN BÜYÜKDENİZ CAD. ESNAF SOKAK NO:6 34768 ÜMRANİYE/ İSTANBUL

Sitemizde bulunan banka şubelerine ait veriler, Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası ve Türkiye Bankalar Birliği verileri baz alınarak hazırlanmıştır. İstanbul Kadıköy Şubesinin telefon numarası, şube kodu, faks numarası, adresi ve diğer bilgileri değişmiş olabileceğinden en doğru ve en güncel bilgiyi ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI A.Ş. resmi web sitesinden bulabilirsiniz. Bilgilerin kullanımı konusunda sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir