İstanbul Bahçelievler Türkiye Finans Şubesi


Bahçelievler Türkiye Finans Şubesinin iletişim telefonu, adresi, şube kodu ile Türkiye Finans hakkında genel bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

 

İstanbul Bahçelievler Türkiye Finans Şubesi

Şube Adı İstanbul Bahçelievler Şubesi
Şube Kodu 23
Banka Kodu 206
Telefon (212) 555-2820
Faks (212) 555-6819
Adres Bahçelievler Mah. Naci Kasım Sk. No:7/B Bahçelievler İstanbul
İlçe / İl Bahçelievler / İstanbul

Bahçelievler Şubesi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinde faaliyetini sürdürmektedir. İstanbul Bahçelievler şubesine (212) 555-2820 numaralı telefondan veya (212) 555-6819 numaralı fakstan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz şubeye gitmeden de 444-2444 numaralı Türkiye Finans çağrı merkezini arayabilir ve neredeyse tüm bankacılık hizmetlerinden faydalabilirsiniz. Türkiye Finans kredi kartı başvurusu, güncel kredi kampanyaları, Türkiye Finans kartı şifre tanımlama, para transferi ve daha bir çok işlemleriniz için TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI A.Ş. resmi internet sitesi olan http://www.turkiyefinans.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
Eft veya havale gibi para transferi işlemlerinde İstanbul Bahçelievler Şube kodu 23, Türkiye Finans Banka kodu ise, 206 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası para transferi için kullanılan Türkiye Finans SWIFT kodu AFKBTRIS, tüm Türkiye Finans şubeleri için geçerlidir. Türkiye genelinde 289 adet TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI A.Ş. şubesi bulunmaktadır.

Türkiye Finans HAKKINDA GENEL BİLGİLER

Türkiye Finans Logosu
Resmi Adı
TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI A.Ş.
Banka Kodu
206
Swift Kodu
AFKBTRIS
Müşteri Hizmetleri
444-2444
Web Sitesi
http://www.turkiyefinans.com.tr
Şube Sayısı
289
Genel Merkez Adresi
YAKACIK MEVKİİ ADNAN KAHVECİ CADDESİ NO:139 34876 KARTAL İSTANBUL

Sitemizde bulunan banka şubelerine ait veriler, Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası ve Türkiye Bankalar Birliği verileri baz alınarak hazırlanmıştır. İstanbul Bahçelievler Şubesinin telefon numarası, şube kodu, faks numarası, adresi ve diğer bilgileri değişmiş olabileceğinden en doğru ve en güncel bilgiyi TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI A.Ş. resmi web sitesinden bulabilirsiniz. Bilgilerin kullanımı konusunda sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir