Hangi Burç Neden Terkedilir?


Koç burcu

Koç burcu ,özgürlüğüne çok düşkün bir burçtur ve özgür olma ve hep dediğim dedik olmaları yüzünden partnerleriyle sık sık tartışmalar yaşarlar.Her konuda muhalefet olan koçlar tartışmaya herzaman hazırlardır. önceleri sevimli gibi görünürler partnerlerine ama bir süre sonra partnerleri koçların bu huyundan sıkılmaya başlar ve ayrılık sürecinin başlangıcının temeli atılmış olur.

 

 Boğa burcu 

Boğa burçları çok fazla olabilirler ve hatta daha kötüsü çok uzun süre kin tutabilirler.Ve bu karakterleri yüzünden partnerlerini deyim yerindeyse resmen süründürürler.Barışmak isteyen partnerlerinin her zaman ilk adımı atmaları gerekebilir.Hatta barışma istekleri boğa burçlarını çok fazla etkileyemeyebilir ve sinirleri daha uzun sürebilir.İşte boğaların bu davranışlarıda partnerlerini zamanla yorar ve ne kadar sevimli bir boğa burcu olursanız olun zamanla bu davranışla ilişkinizin sonuna gelebilirsiniz.

İkizler burcu

İkizler burcu oldukça kıskanç bir burç olmasına rağmen,bazen kendine dikkat etmez ve partnerine başkaları hakkında konuşmalar yapabilir.Tabi buda partnerinin hiç hoşuna gitmez.Zamanlada bu ilişkiden çatırdama sesleri gelir.

Yengeç burcu 

Yengeç burçları ilişkilerinde çok fazla sahiplenici rol oynarlar.Onların bu sahiplenmeleri ilişki ilerledikçe partnerlerini sıkmaya başlar ve hatta bazen ^^bu ilişki beni boğuyor^^dedirtme derecesine kadar çıkıyor.Bu şekilde davranan bir yengeç malesef zamanla aşık olduğu kişiyi kaybediyor.

Aslan burcu

Aslan burçları oldukça sadakatli bir burçtur fakat herzaman ön planda olma istekleri vardır girdiği bir ortamda hemen fark edilmeyi ister,tüm ilgiyi üzerinde görmek onu mutlu eder.Ayrıca tartıştığı bir konuda haklılığını ispat edene kadar çabalar.İşte aslanların bu özellikleri zamanla partnerlerini yorar ve kendilerinden vazgeçmelerini sağlar.

Başak Burcu

Başak burcu insanları oldukça süpheci ve mükemmeliyetçi kişilerdir.Şayet partnerlerinin herhangi bir şüpheli davranışı başak burcunu çileden çıkarır ve içindeki şüpheyi yok edene kadar partnerine huzur vermez.Tabi durum böyle olunca da partner arkasına bakmadan kaçabiliyor.

Terazi burcu

Terazi burçları idealist ve gösterişi seven burçlardır.Bu yüzden partnerlerinin başarılarıyla övünmek için onları kendi istedikleri kalıba sokmaya çalışırlar.Fakat kolay kolay kimse değişimi kabul etmez.İşte onların bu tutumları zamanla ilişkide tartışmalar yaşanmasına neden olur ve mutsuz son hiçte uzakta değildir.

Akrep Burcu

Akrep burçları da yengeç burçları gibi ilişkilerinde partnerlerini fazlasıyla sahiplenirler.Bu sahiplenmeleri karşı tarafı hep zor durumda bırakır ve attığı adımı izaat vermesi gerektiği durumlar oldukça fazladır.İlk zamanlar sevgidendir bu sahiplenme deyip yapılan kıskançlıklar iki tarafında hoşuna gider ama zamanla bu güvensizlik anlamı taşımaya başlar ve çiftler bu durumdan rahatsız olur.Fazla baskıya dayanamayan partner bu baskıya daha fazla dayanamayıp kaçıp gider.

Yay burcu

Yay burçları için en gamsız burç diyebiliriz.Eğlenceyi ve gezmeyi çok seven yay burçları hareketli hayat sürerler,fakat partnerleri onların bu hareketli hayatlarına daha fazla dayanamayıp kaçabilirler.

Oğlak burcu

Oğlak burcu insanı karşı tarafa en zor güvenen burçtur diyebiliriz.Birazda mükemmelliyetçi tavırları vardır.İşte bu iki özellik birleşince önce karşı tarafa güvenmesi çok fazla zaman alır ve ilişkisinde hep mantığını ön plana çıkartır.Zamanla oğlak burcunun hayatına girmek isteyen partner,onun bu güvensiz tavırlarından sıkılır ve daha fazla sabredemez kaçar gider.

Kova burcu

Kova burcu insanı çok açık sözlü ve esprili olmalarıyla bilinirler.Fakat her ortamda aklından geçenleri söylemeleri patavatsızlık olarak değerlendirilir ve bu yüzdende zamanla partnerleri tarafından sevinsiz hale gelebilirler.Buda tünelin sonundaki ışığın yavaş yavaş göründüğünü gösterir.

Balık burcu

Balık burçları çok fazla duygusal olmalarıyla bilinir,bu yüzdende yeni bir ilişkiye başlasalar bile eski bitmiş ilişkilerinde kalır kalpleri.Durum böyle oluncada partnerlerine zaman zaman bu duygularını hissettirebilirler,buda ilişkilerinin sonu demek olabilir.

Kaynak:

http://www.haberken.com/iliskiler/hangi-burc-neden-terkedilir-h8880.htm

Başlıklar :
  1. akrep neden kaçar language:tr

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir