Fatih Laleli Garanti Bankası Şubesi


Fatih Garanti Bankası Şubesinin iletişim telefonu, adresi, şube kodu ile Garanti Bankası hakkında genel bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

 

Fatih Laleli Garanti Bankası Şubesi

Şube Adı Fatih Laleli Şubesi
Şube Kodu 601
Banka Kodu 62
Telefon (212) 402-1130
Faks (212) 402-1131
Adres Mimar Kemalettin Mahallesi Ordu Caddesi No:35 / B
İlçe / İl Fatih / İstanbul

Laleli Şubesi, İstanbul ili Fatih ilçesinde faaliyetini sürdürmektedir. Fatih Laleli şubesine (212) 402-1130 numaralı telefondan veya (212) 402-1131 numaralı fakstan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz şubeye gitmeden de 444-0333 numaralı Garanti Bankası çağrı merkezini arayabilir ve neredeyse tüm bankacılık hizmetlerinden faydalabilirsiniz. Garanti Bankası kredi kartı başvurusu, güncel kredi kampanyaları, Garanti Bankası kartı şifre tanımlama, para transferi ve daha bir çok işlemleriniz için TÜRKİYE GARANTİ BANKASI A.Ş. resmi internet sitesi olan http://www.garanti.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
Eft veya havale gibi para transferi işlemlerinde Fatih Laleli Şube kodu 601, Garanti Bankası Banka kodu ise, 62 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası para transferi için kullanılan Garanti Bankası SWIFT kodu TGBATRIS, tüm Garanti Bankası şubeleri için geçerlidir. Türkiye genelinde 1007 adet TÜRKİYE GARANTİ BANKASI A.Ş. şubesi bulunmaktadır.

Garanti Bankası HAKKINDA GENEL BİLGİLER

Garanti Bankası Logosu
Resmi Adı
TÜRKİYE GARANTİ BANKASI A.Ş.
Banka Kodu
62
Swift Kodu
TGBATRIS
Müşteri Hizmetleri
444-0333
Web Sitesi
http://www.garanti.com.tr
Şube Sayısı
1007
Genel Merkez Adresi
OPERASYON MERKEZİ DIŞ TİCARET VE KREDİLER EVREN MAH. KOÇMAN CAD. NO:36 B BLOK 34212 BAĞCILAR-GÜNEŞLİ

Sitemizde bulunan banka şubelerine ait veriler, Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası ve Türkiye Bankalar Birliği verileri baz alınarak hazırlanmıştır. Fatih Laleli Şubesinin telefon numarası, şube kodu, faks numarası, adresi ve diğer bilgileri değişmiş olabileceğinden en doğru ve en güncel bilgiyi TÜRKİYE GARANTİ BANKASI A.Ş. resmi web sitesinden bulabilirsiniz. Bilgilerin kullanımı konusunda sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir