Cilt Bakımında Temizleyici Köpük Dönemi


Güzel görünmek, eşinizi mutlu etmek, sağlıklı olmak vb. nedenler için cilt görünümünüze, sağlığınıza büyük önem verebilirsiniz. Bu konuda en çok sıkıntıyı yaşayanlar kuşkusuz yağlı cilde sahip olanlar. Çünkü zayıflamak istendiğinde bile en az yağ azalımı yüz bölgesinde gerçekleşmekte. Bunun için yapılabilecek en iyi çözüm ise sadece yüzde ki yağları azaltacak bir ürün bulmak. DDF yağlı ciltler için temizleyici köpük tam bu noktada devreye girmekte. Yüzünüz üzerindeki tüm yağları düzenli bir biçimde azaltarak çok daha iyi bir cilde sahip olmanızı sağlamakta. Tabi bunu birkaç gün gibi kısa bir sürede yapmamakta. Birkaç hafta gibi ancak uzun süreçlerde yapmakta. Bu zamanı kısaltamazsınız ancak dilerseniz uzatabilirsiniz.

Yağlı ciltlerde görülen belli başlı özellikler vardır. Bunlardan en belirgini sivilcelerdir. Ancak yaş ilerlediyse yağa oranla sivilce sayısı azalabilir. Bu köpüğü özellikle sivilceleriniz üzerine yedirdiğinizde alttan daha fazla baskı vermesini sağlıyor ve deri içinde ki tüm kirli yapı dışarı çıkıyor. Yüzünüz bu şekilde temizlendikten sonra zaten ister istemez daha çok deri ile yüz yüze kalıyorsunuz. Buradan sonrası da genelde yağ kısmı olmakta. Ancak sivilce dışında yüzünüzde oluşmuş lekeler varsa ya da ağız bölgesinde uçuk gibi şeyler çıkıyorsa 2. aşamaya geçmeniz daha uzun sürecektir. Bu sadece DDF ile alakalı bir şey değil sorunun çözüm yapısı ile alakalıdır. Yani aynı sorunu farklı bir üründe de yaşayabilirsiniz.

Birkaç hafta sonra ürün yağ üzerinde de etkisini gösterecek ve daha saf bir yüze sahip olmanızı sağlayacaktır. Ancak bu önemli değil çünkü yağsız bu yüzü korumanız çok daha zordur. Merak etmeyin DDF’nin bu ürününü yağlar gittikten sonra da bir daha yağ oluşmaması amacıyla kullanabilirsiniz. Ancak isterseniz tüm kimyasal ürünlerle ilişkinizi kesip yediklerinize ve içtiklerinize dikkat ederek yağsız bir cilde sahip olabilirsiniz. DDF bu alanda yardım alabileceğiniz farklı ürünler de çıkarmış durumda ve bu ürünlere http://www.turuncukasa.com adresinden göz atabilirsiniz.

Uzun lafın kısası yağlı bir cilde sahipseniz ve bu cildinizin her zamankinden iyi olmasını istiyorsanız DDF yağlı ciltler için temizleyici köpük kullanarak sorunu kolayca çözebilirsiniz.

4 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir