Bağlar 2. Hava Kuvvetleri Komutanlığı Akbank Şubesi


Bağlar Akbank Şubesinin iletişim telefonu, adresi, şube kodu ile Akbank hakkında genel bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

 

Bağlar 2. Hava Kuvvetleri Komutanlığı Akbank Şubesi

Şube Adı Bağlar 2. Hava Kuvvetleri Komutanlığı Şubesi
Şube Kodu 1435
Banka Kodu 46
Telefon (412) 233-5289
Faks (412) 236-8372
Adres Körhat Mah. Karacadağ Bulv. 2. Hava Kuvvetleri Komutanlığı Bağlar, Diyarbakır
İlçe / İl Bağlar / Diyarbakır

2. Hava Kuvvetleri Komutanlığı Şubesi, Diyarbakır ili Bağlar ilçesinde faaliyetini sürdürmektedir. Bağlar 2. Hava Kuvvetleri Komutanlığı şubesine (412) 233-5289 numaralı telefondan veya (412) 236-8372 numaralı fakstan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz şubeye gitmeden de 444-2525 numaralı Akbank çağrı merkezini arayabilir ve neredeyse tüm bankacılık hizmetlerinden faydalabilirsiniz. Akbank kredi kartı başvurusu, güncel kredi kampanyaları, Akbank kartı şifre tanımlama, para transferi ve daha bir çok işlemleriniz için AKBANK T.A.Ş. resmi internet sitesi olan http://www.akbank.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Eft veya havale gibi para transferi işlemlerinde Bağlar 2. Hava Kuvvetleri Komutanlığı Şube kodu 1435, Akbank Banka kodu ise, 46 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası para transferi için kullanılan Akbank SWIFT kodu AKBKTRIS, tüm Akbank şubeleri için geçerlidir. Türkiye genelinde 894 adet AKBANK T.A.Ş. şubesi bulunmaktadır.

Akbank HAKKINDA GENEL BİLGİLER

Akbank Logosu
Resmi Adı
AKBANK T.A.Ş.
Banka Kodu
46
Swift Kodu
AKBKTRIS
Müşteri Hizmetleri
444-2525
Web Sitesi
http://www.akbank.com
Şube Sayısı
894
Genel Merkez Adresi
AKBANK T.A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SABANCI CENTER 34330 4.LEVENT / BEŞİKTAŞ İSTANBUL

Sitemizde bulunan banka şubelerine ait veriler, Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası ve Türkiye Bankalar Birliği verileri baz alınarak hazırlanmıştır. Bağlar 2. Hava Kuvvetleri Komutanlığı Şubesinin telefon numarası, şube kodu, faks numarası, adresi ve diğer bilgileri değişmiş olabileceğinden en doğru ve en güncel bilgiyi AKBANK T.A.Ş. resmi web sitesinden bulabilirsiniz. Bilgilerin kullanımı konusunda sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir