Ataşehir Anadolu Kurumsal Albaraka Türk Şubesi


Ataşehir Albaraka Türk Şubesinin iletişim telefonu, adresi, şube kodu ile Albaraka Türk hakkında genel bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

 

Ataşehir Anadolu Kurumsal Albaraka Türk Şubesi

Şube Adı Ataşehir Anadolu Kurumsal Şubesi
Şube Kodu 130
Banka Kodu 203
Telefon (216) 445-0550
Faks
Adres Kozyatağı Mahallesi Saniye Ermutlu Sokak No:4 Şaşmaz Plaza Kat:12 D. 25 Ataşehir / İstanbul
İlçe / İl Ataşehir / İstanbul

Anadolu Kurumsal Şubesi, İstanbul ili Ataşehir ilçesinde faaliyetini sürdürmektedir. Ataşehir Anadolu Kurumsal şubesine (216) 445-0550 numaralı telefondan veya numaralı fakstan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz şubeye gitmeden de 444-5666 numaralı Albaraka Türk çağrı merkezini arayabilir ve neredeyse tüm bankacılık hizmetlerinden faydalabilirsiniz. Albaraka Türk kredi kartı başvurusu, güncel kredi kampanyaları, Albaraka Türk kartı şifre tanımlama, para transferi ve daha bir çok işlemleriniz için ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI A.Ş. resmi internet sitesi olan http://www.albarakaturk.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
Eft veya havale gibi para transferi işlemlerinde Ataşehir Anadolu Kurumsal Şube kodu 130, Albaraka Türk Banka kodu ise, 203 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası para transferi için kullanılan Albaraka Türk SWIFT kodu BTFHTRIS, tüm Albaraka Türk şubeleri için geçerlidir. Türkiye genelinde 218 adet ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI A.Ş. şubesi bulunmaktadır.

Albaraka Türk HAKKINDA GENEL BİLGİLER

Albaraka Türk Logosu
Resmi Adı
ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI A.Ş.
Banka Kodu
203
Swift Kodu
BTFHTRIS
Müşteri Hizmetleri
444-5666
Web Sitesi
http://www.albarakaturk.com.tr
Şube Sayısı
218
Genel Merkez Adresi
SARAY MAH. DR. ADNAN BÜYÜKDENİZ CAD. ESNAF SOKAK NO:6 34768 ÜMRANİYE/ İSTANBUL

Sitemizde bulunan banka şubelerine ait veriler, Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası ve Türkiye Bankalar Birliği verileri baz alınarak hazırlanmıştır. Ataşehir Anadolu Kurumsal Şubesinin telefon numarası, şube kodu, faks numarası, adresi ve diğer bilgileri değişmiş olabileceğinden en doğru ve en güncel bilgiyi ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI A.Ş. resmi web sitesinden bulabilirsiniz. Bilgilerin kullanımı konusunda sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir